Agenda-items - Scope

Agenda

Save the date!

Agenda

Save the date!

Agenda

Bekijk Vergaderingen schoolopleiders en EA-clusteropleiders 31 januari 2024
Wed 31 Jan

Vergaderingen schoolopleiders en EA-clusteropleiders 31 januari 2024

Vergaderingen schoolopleiders en EA-clusteropleiders  
Bekijk
Bekijk Stuurgroepvergadering 8 februari 2024
Thu 8 Feb

Stuurgroepvergadering 8 februari 2024

Stuurgroepvergadering
Bekijk
Bekijk Inbelmomenten SOL en ECO 5 maart 2024
Inbelmomenten
Tue 5 Mar

Inbelmomenten SOL en ECO 5 maart 2024

Inbelmomenten SOL en ECO
Bekijk
Bekijk Vergadering werkgroep Opleidingsschool 7 maart 2024
Thu 7 Mar

Vergadering werkgroep Opleidingsschool 7 maart 2024

Vergadering werkgroep Opleidingsschool
Bekijk
Bekijk Bestuurdersvergadering 12 maart 2024
Tue 12 Mar

Bestuurdersvergadering 12 maart 2024

Bestuurdersvergadering
Bekijk
Bekijk WPC Flexibele variant dinsdag groep 19 maart 2024
Tue 19 Mar

WPC Flexibele variant dinsdag groep 19 maart 2024

WPC Flexibele variant
Bekijk
Bekijk Vergaderingen schoolopleiders en EA-clusteropleiders 20 maart 2024
Wed 20 Mar

Vergaderingen schoolopleiders en EA-clusteropleiders 20 maart 2024

Vergaderingen schoolopleiders en EA-clusteropleiders  
Bekijk
Bekijk Scholingsmiddagen schoolopleiders en ECO’ers 20 maart 2024
Wed 20 Mar

Scholingsmiddagen schoolopleiders en ECO’ers 20 maart 2024

Scholingsmiddagen schoolopleiders en ECO’ers Krachtgericht Leren
Bekijk
Bekijk Voorjaarsconferentie Scope samen met het lectoraat
Tue 26 Mar

Voorjaarsconferentie Scope samen met het lectoraat

Voorjaarsconferentie Scope samen met het lectoraat
Bekijk
Bekijk WPC Flexibele variant donderdag groep 28 maart 2024
Thu 28 Mar

WPC Flexibele variant donderdag groep 28 maart 2024

WPC Flexibele variant
Bekijk
Bekijk Scope startersdag 3 april 2024
Wed 3 Apr

Scope startersdag 3 april 2024

Scope startersdag
Bekijk
Bekijk Auditorenbijeenkomst 9 april 2024
Tue 9 Apr

Auditorenbijeenkomst 9 april 2024

Auditorenbijeenkomst
Bekijk