Agenda-items - Scope

Agenda

Save the date!

Agenda

Save the date!

Agenda

Bekijk Voorjaarsvergadering
Tue 21 Apr

Voorjaarsvergadering

Voorjaarsvergadering van 14.00-17.00
Bekijk
Bekijk Tweede vergadering schoolopleiders en EA-clusteropleiders
Wed 20 Jan

Tweede vergadering schoolopleiders en EA-clusteropleiders

Vergadering schoolopleiders en EA-clusteropleiders
Bekijk
Bekijk Evaluatie WPC-trainingen
Wed 10 Feb

Evaluatie WPC-trainingen

Evaluatie WPC-trainingen van 14.30-17.00
Bekijk
Bekijk Derde stuurgroepvergadering
Thu 11 Feb

Derde stuurgroepvergadering

Stuurgroepvergadering van 09.00-11.00
Bekijk
Bekijk Tweede bestuurdersvergadering
Tue 2 Mar

Tweede bestuurdersvergadering

Bestuurdersvergadering van 10.00-13.00
Bekijk
Bekijk Vijfde vergadering werkgroep Opleidingsschool
Wed 10 Mar

Vijfde vergadering werkgroep Opleidingsschool

Vergadering werkgroep opleidingsschool van 14.00-16.30
Bekijk
Bekijk Derde vergadering schoolopleiders en EA-clusteropleiders
Wed 24 Mar

Derde vergadering schoolopleiders en EA-clusteropleiders

Vergadering schoolopleiders en EA-clusteropleiders
Bekijk
Bekijk Tweedaagse schoolopleiders en clusteropleiders
Wed 31 Mar

Tweedaagse schoolopleiders en clusteropleiders

De tweedaagse vindt plaats op 31-03-2021 en 01-04-2021
Bekijk
Bekijk Digitale conferentie 'Wie ben je'
Wed 14 Apr

Digitale conferentie 'Wie ben je'

Het Lectoraat Goede Onderwijspraktijken organiseert de digitale conferentie ‘Wie ben ik’
Bekijk
Bekijk Vierde stuurgroepvergadering
Thu 22 Apr

Vierde stuurgroepvergadering

Stuurgroepvergadering van 09.00-11.00
Bekijk
Bekijk Zesde vergadering werkgroep Opleidingsschool
Wed 28 Apr

Zesde vergadering werkgroep Opleidingsschool

Vergadering werkgroep opleidingsschool van 14.00-16.30
Bekijk
Bekijk Derde bestuurdersvergadering
Wed 12 May

Derde bestuurdersvergadering

Bestuurdersvergadering van 10.00-13.00
Bekijk